+90 534 234 07 50 Bize Ulaşın

Hakkımızda

Bir insanı onun bakış açısından düşünene kadar, onun derisinin içine girip dolaşana kadar, gerçekten anlayamazsınız.

Avukat Arabulucu Gözde Dolan Erzurumlu, 1983 yılında Bandırma’da doğmuş, 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

2007 yılından bu yana avukatlık yapmakta olup, 2012 yılında kendi hukuk bürosunu kurmuş ve halen yönetmektedir.

Liberty Hukuk Bürosu Ceza Davaları ve Boşanma Davaları başta olmak üzere Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Uluslararası Hukuk alanlarında faaliyet göstermektedir. Gözde Dolan Erzurumlu Arabuluculuk yapmaya da yetkilidir ve aktif olarak istanbulda arabulucu avukat olarak görev almaktadır.

Sitemizde kaleme aldığımız bilgilendirici makaleler ve açıklayıcı videolar ile merak ettiğiniz bir çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

Youtube kanalımızı takip ederseniz de güncel açıklayıcı videoları bulabilirsiniz.

Sitemizin Basında Biz bölümünde de hakkımızda yapılan haberlere ve televizyon röportajlarımıza ve TV Programlarına ulaşabilirsiniz.

Uzmanlık alanlarına göre sitemizi incelemek için tıklayınız.

Boşanma Davaları ve Ceza Davaları başta olmak üzere Aile hukuku, Ceza hukuku, Uluslararası Hukuk, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında görev yapan, çocuk hakları ve kadına yönelik şiddet alanında da aktif olarak çalışmaları bulunan Avukat Arabulucu Gözde Dolan Erzurumlu, Fox TV’de yayınlanan “Kaybolan Çiçekler” isimli programın uzman avukatı olarak görev yapmıştır.

Arabulucu Sertifikasına sahip olan ve Arabulucu olarak da görev alan Avukat Gözde Dolan Erzurumlu, İstanbul Barosu Hayvan Hakları Komisyonu üyesi olup, aynı zamanda “Yuvam Yok” isimli dernekte Yönetim Kurulu Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.